KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13535131

nr 1353 5131

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålningar, 3 st, Signerad. Olja på pannå, 20x19 - 21x21 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 20:30:39

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber